Uğural Bosch Dizel Service Hakkında

Bosch markasının verdiği güvenle 1967 yılında kurulan Uğural Motorlu Araçlar, Çorum Diesel Center olarak yarım asrı geçkin süredir kendi sektöründe 1 numara olmanın çabası içinde olmuştur. Dizel pompa atölyesi olarak ilk çalışmalarına başlayan işletmemiz, 1977 yılında Bosch servis olarak görevine devam etmiş ve ülkemizin önde gelen kuruluşlarından biri olarak bu sektörde hizmet vermeye devam etmiştir.

Daima gelişim prensibinden taviz vermeyen servisimiz 1993 yılında gelişim adına çok önemli bir adım atmıştır. Bu süreçte Küçük sanayi sitesine taşınan ve 460m² kapalı alana sahip olan servisimiz, yılın Bosch servisi unvanı ile hak ettiği noktaya gelmiştir.

1997 yılında EDC Sıra Tipi pompa ve Bosch EDC Yıldız onarım cihazlarına sahip olan servisimiz, bu teknolojiye yapmış olduğu yatırımların karşılığını almış ve servisin saygınlığı hizmetle doğru orantılı olarak artmıştır. Ülkemizde ilk defa (EDC) Elektronik Dizel Kontrollü yakıt sistemli araçların pompasına yönelik bakım ve tamir çalışmaları tarafımızdan yapılmıştır.

2001 yılında ve sonrasında üretilen TDI araçlarda bulunan birim enjektör sistemlerinin bakımı, onarımı ve değişimi hizmetleri, servisimizin hizmet kapsamına girmiştir.

2005 yılında dönemin yeni konseptine dönüşerek hizmet kapsamını genişleten servisimiz, Bosch Diesel Center yetkisine sahip olarak çok önemli bir aşama kaydetmiştir. Aynı dönemde sahip olduğumuz Common Rail pompa test cihazı veEPS 815 - KMA tezgâhı ile Bosch markasına yakışan hizmetlerimiz, bölgemizde ve ülke genelinde başarı ile devam etmiştir.

2008 yılında ağır vasıta ve binek araçlarda (CRI ve CRIN)yüksek basınçlı Common Rail Enjektör bakım ve onarım çalışmalarını Bosch güvencesi ile yapmaya başlamış durumdayız. Binek araçlar için bu sistem tercih edilirken, servis olarak pek çok binek aracın hizmetlerini Bosch güvencesi ile sunduk ve sunmaya devam etmekteyiz.

Aynı yıl içindeBosch markasının CAMBOX test cihazını temin eden servisimiz, bu sayede, Mercedes Axor, Atego ve Actros, Renault, Scania 380, 420,Volvo, Ford Cargo ve Daf gibi kaliteli marka araçların birim enjektör ve yüksek basınçlı birim pompa onarım hizmetlerini yerine getirmiştir. Bosch güvencesi ile verdiğimiz hizmetleri bakım, onarım ve parça değişim şeklinde sınıflandırmak mümkün olmuştur.

Bosch markasının kurucusu olan Robert Bosch ‘’Müşterinin Güvenini Kaybetmektense Para Kaybederim’’ demiş ve bu söz Bosch servislerinin tamamında hizmet sloganı olmuştur. Teknoloji takibini yapan ve eleman gelişimine önem veren servisimiz, hizmet standartlarını yüksek tutmak için her zaman teknolojiye ve bilgiye yatırım yapmaya devam etmiştir.

Hemen Ara Yol Tarifi
X